" />Filozofia pracy

  • 29.12.2015
  • Posted by Janusz
  • No Comment
  • Filozofia pracy ,o nas

Pieczatka

 ”Zadowolony Klient powie o tym dwóm znajomym, natomiast niezadowolony da znać stu innym!”

Nie jestem firmą sieciową – „molochem”. Niedopatrzenie z mojej strony, choćby co do jednego ustalonego elementu,  skutkuje szybką reakcją z Państa strony. Nie ukrywam się za różnymi menager-ami kierownikami czy prezesami – kontaktujecie się Państwo tylko i wyłącznie ze mną – właścicielem firmy.

Dotrzymuje terminów realizacyjnych, ponieważ utrzymuje stałą ilość realizacji w jednym miesiącu. „Nie łapię”  klientów, twierdząc że jakoś to będzie i podnajmuję dodatkowych operatorów.

SONY DSC

FILOZOFIA PRACY

Mój zespół specjalizuje się w opowiadaniu historii o kluczowych momentach w życiu osób, rodzin, społeczności.

Przed realizacją słucham naszych klientów w poszukiwaniu opowieści, która jest tak silna, że nie ma potrzeby nic zmyślać.

Używając swoich umiejętności i doświadczenia buduję wspólnie z moim zespołem konstrukcję, aby opowiedzieć Waszą historię w najbardziej efektywny sposób. Jednak, to na czym nam najbardziej zależy, to aby widzowie usłyszeli głos samych bohaterów. Ja pozostaję niewidzialny.

SONY DSC

Gdy filmuję moim celem jest uchwycenie jak największej ilości zdarzeń, które podkreślają główny wątek opowieści. Natomiast celem montażu jest znalezienie optymalnej amplitudy emocji.  Moja praca jest indywidualną kreacją czegoś szczególnego, tylko dla Was!

Kiedy po raz pierwszy zająłem się tą dziedziną dokumentu i co polubiłem w ślubach, to ciągła dynamika nastroju: dramatyzm i napięcie przed rozpoczęciem ceremonii, a kiedy już trwa – powaga i świętość, a po ceremonii ulga, radość i szczęście; pierwszy taniec – wcielenie romantyczności; toast to ponowna lekkość i humor; taniec panny młodej z ojcem – smutek i rozrzewnienie; goście na parkiecie – znów radość i entuzjazm; oczepiny – ulga, radość i świetna zabawa; krojenie tortu – atmosfera uroczystości i zamknięcia jakiegoś etapu.

 Tak wygląda każda dobra opowieść: ma fakturę i zmieniający się nastrój. Jako narrator właśnie to wykorzystuję w swoich produkcjach. Nastrój to trzeci element po Kliencie i fabule.

SONY DSCTaka filmowa pamiątka z każdym mijającym rokiem, staje się co raz cenniejsza. Historia opowiedziana przeze mnie, to miniatura życiowej ścieżki Pana i Panny Młodej, gdzie ślub jest początkiem nowej, ale już wspólnej drogi.TWITTER

Loading